Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

KAAN RENT A CAR


Araç Kiralamak İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekir?
Araç kiralamak istediğinizde en az 21 yaşında olmanız gerekecektir. Bunun yanı sıra kiralayacağınız aracın modeli orta ve üst segmentte yer alıyorsa en az 25 yaşında, lüks ve büyük araç modelleri için ise en az 28 yaşında olmanız gerekecektir. Bu koşulu sağlamanız durumunda araç kiralamak için gerekli olan yaş şartını geçmiş olur ve istediğiniz modeldeki aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. 

Araç Kiralamak İçin Kullanılacak Ehliyetin Süresi Ne Kadar Olmalıdır?
Araç kiralamak istediğinizde yaş şartını geçtikten sonra sıradaki en büyük sorun ehliyetinizin süresi olacaktır. Eğer ehliyetiniz en az 2 yıllık değilse araç kiralamanız mümkün olmayacaktır. Bunun yanı sıra lüks ve büyük araçlar için bu süre 3 yıl olmaktadır. Bu süreleri sağlamadığınız durumunda araç kiralamanız mümkün olmayacaktır.

Kiralanan Araç Başka Sürücü Tarafından Kullanılabilir Mi?
Kiralanan araç, sözleşme imzalayan kişi üzerine olmaktadır. Bu yüzden aracı kullanacak kişi de sözleşmeyi imzalayan kişi olacaktır. Eğer aracı ek bir sürücü kullanacaksa sözleşme imzalanmadan önce bu durum firmaya bildirilmelidir. Bu sayede ek sürücü de kasko sigorta kapsamına alınmış olacaktır. Ek sürücünün tüm bunları sağlaması için ise öncelikle yaş ve ehliyet süresi şartlarını da geçmiş olması gerekecektir. 

Kaan Rent a Car ile Nasıl Araç Kiralarsınız?
Kaan Rent a Car ile araç kiralamak oldukça basittir. Online olarak kolaylıkla araç kiralama imkanına Kaan Rent a Car sayesinde sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaraları ile de iletişime geçerek kolaylıkla rezervasyonunuzu yaptırabilir ve aracınızı kiralayabilirsiniz. 
Araç kiralamak istediğinizde Kaan Rent a Car sitesi üzerinden araç modellerine bakabilir ve aracı seçtikten sonra istediğiniz ek hizmetleri de kolaylıkla ekleyerek araç için randevunuzu almış olursunuz. 

Kaan Rent a Car ile Ne Kadar Süreliğine Araç Kiralayabilirsiniz?
Kaan Rent a Car ile araç kiralamak istediğinizde ister kısa isterseniz de uzun süreli araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralamak istediğinizde minimum olarak kiralama süreniz bir günlüğüne olacaktır. Eğer aracı birkaç saatliğine kiralamak isterseniz bu durumda da ödeyeceğiniz ücret aracın bir günlük kiralama bedeli olacaktır.

Kaan Rent a Car ile Kiraladığım Araca Nasıl Ulaşırsınız?
Kaan Rent a Car ile araç kiraladığınızda kiraladığınız araca nasıl ulaşacağınızı merak edebilirsiniz. Ancak bu konuda endişelenmenize hiç gerek yoktur. Çünkü araç için kiralama hizmeti almak istediğinizde aracı alış noktası seçmeniz gerekecektir. Araç alış noktalarından istediğiniz bir yeri seçmeniz durumunda ise aracı randevu gününüz ve saatinde o noktada bulma şansına sahip olacaksınız.

Kaan Rent a Car ile Kiraladığınız Aracı Nasıl Teslim Edersiniz?
Kaan Rent a Car ile kiraladığınız aracı araç kiralama sözleşmenizin günü ve saati dolduğunda teslim etmeniz gerekecektir. Aracı teslim etmek için ise önceden belirlediğiniz istasyona gitmeniz yeterli olacaktır. Aracı istasyona götürdükten sonra kolaylıkla teslim edebilir ve bu sayede sözleşme şartlarına uyabilirsiniz.

Kaan Rent a Car ile Araç Kiralama Faturasını Nasıl Alırsınız?
Kaan Rent a Car ile araç kiralayıp aracı teslim ettikten sonra en geç yedi gün içerisinde faturanız düzenlenecektir. Düzenlenen bu fatura ise posta ya da e posta yolu ile sizlere iletilecektir. 

Kaan Rent a Car ile Kiraladığınız Araçta Bir Sorun Oluştuğunda Ne Yapmanız Gerekir?
Kaan Rent a Car ile araç kiraladıktan sonra kimi zaman beklenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durum yaşadığınızda Kaan Rent a Car ile iletişime geçerek yardım isteyebilir ve sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz.